اسفند ماه سال 97 تصمیم گرفتیم در کنار فعالیتهای استودیو بومرنگ و درجهت پرورش نیروهای مستعد و مفید برای بازار کار فعالیتهای آموزشی استودیو بومرنگ رو منسجم تر و حرفه ای تر و تحت عنوان آکادمی بومرنگ جهت دهی کنیم.
روال آکادمی از روز اول ورود به بخشهایی از فضاهای آموزشی بود که سایر دوره های آموزشی به اون وارد نشده بودند و خلا بسیار زیادی در مسیر اموزشی در حوزه موشن گرافیک وجود داشت.
خلا های بزرگی که باعث شده بود هنرجویان این رشته را حتی پس از ورود به بازار کار دچار مشکلات متعدد کند.
علاوه بر این ، رها شدن هنزجوها پس از گذراندن دوره های آموزشی باعث میشد تا پس از مدتی دچار ناامیدی و نهایت کنار گذاشتن این رشته شود.
هدف ما در آکادمی بومرنگ ترسیم مسیر درست و اصولی برای اموزش ، پر کردن خلا های موجود و پشتیبانی همیشگی از هنرجویان و ورود هنرجویان برتر به پروسه های تولیدی استودیو بومرنگ می باشد
آکادمی بومرنگ در حال حاضر با داشتن 130 ساعت آموزشهای تخصصی و 100 هنرجوی فعال در حوزه موشن گرافیک با رویکردی رو به جلو در حال حرکت است.
با یاری خداوند منان در سالهای پیش رو قصد داریم تعداد دوره های آموزشی را افزایش بدهیم و خلا های بیشتری را در این حوزه پر کنیم و با پرورش نیروهای متخصص در این حوزه کمک شایانی به بازار پر طرفدار موشن گرافیک نماییم

از همراهی شما در این مسیر سپاسگزاریم