درباره ما

“بیانیه(دربار ما)آکادمی آموزشی بومرنگ”


مـــآ که هستیم؟

دنیای امروز دنیای رشد ذهن، بینش ، توانمندی  و خلق مسیرهای جدید پیشرفت است. در سرتاسر دنیا انسانهای زیادی  در حال تلاش برای  ساختن زندگی ارام تری برای نسل بشر هستند.

این تلاش پیوسته که توسط افرادی که حتی برای  برای نجات گونه بشر سالها انجام شده است، از یک تفکر باز و بدون محدودیت ناشی شد و امروز دنیا را محل بهتری برای زندگی قرار داده است.

به عقیده سایمون سینک فقط دو راه برای تاثیر گذاری بر رفتار انسان وجود دار: گول زدن و الهام بخشیدن.

دقیقا سه سال پیش که تصمیم گرفتیم در کنار فعالیتهای تولیدی استودیو بومرنگ اکادمی آموزشی بومرنگ را تاسیس کنیم ،باور داشتیم که قرار است تاثیر گذار باشیم و الهام بخش. برای جوانانی که بذر امید به زندگی در وجود شان جوانه زده بود  تا مسیرهای جدیدی را که درطول  زندگی برایشان شکل گرفته بود،به شکلی خلاقانه و درست طی کنند .

کیفیت، احترام  ،پیشروی  و کار کردن بر اساس آخرین متد روز دنیا، اصول اساسی ما برای ورود به هر فعالیتی است. 

ما اینجا هستیم تا روابطی عمیق ، دانشی مستمر، فضایی پر از عشق و صمیمیت در کنار یادگیری همیشگی را به شما بدهیم 

ما به هنرجویان صرفا آموزش نمیدهیم. ما در کنار آنها خانواده ای بزرگ را تشکیل داده ایم تا با آنها رشد کنیم و به کمال برسیم.

هنرجویان امروز نیازمند اینند که احساس بهتری برای ورود به بازار کار داشته باشند. آنها به احساس عشق و برتری عمیق نیاز دارند تا در فضای کاری نیز بتوانند این عشق را متصاعد کنند.

ما با هیچ کس در رقابت نیستیم و تلاش می کنیم سایر مجموعه ها  بهترین دوستان و شرکای ما باشند و در مسیر شگفت انگیز پیش رو به همدیگر کمک کنیم.

فرهنگ سازمانی بر مبنای کیفیت، احترام  ،پیشروی  و به روز بودن پایه گذاری شده است تا نشان دهیم می توانیم در کنار همدیگر ایده های کوچک را به فعالیتهای بزرگ تبدیل کنیم. 

مهم ترین و شگفت انگیز ترین تفاوت ما با سایر مجموعه های آموزشی این است که  با احساسات همه اعضای خانوادمان در طول مسیر جذاب آموزشی شان همراه هستیم. هنرجویان ما مهم ترین سرمایه و ثروت ما به شمار می آیند و برای حفظ و افزایش این ثروت بی نظیر  از مسیر آموزش تا استخدام ،از ارائه هر آنچه در توان داریم  دریغ نمی کنیم.

ما با قدرت کنارتان هستیم تا شما مسیر روشن و درخشانی برای آینده ترسیم کنید ، آینده ای به به بزرگی و درخشانی آکادمی بومرنگ که شما ستون آن خواهید بود .

باور به انجام کارهای بسیار بزرگ با استفاده از قدرت ذهن انسان و پراکندن عشق و محبت در سراسر دنیا مهم ترین اصل بنیادی ما برای شروع هر فعالیتی است.

چشم انداز اکادمی بومرنگ در سال 1403 تبدیل شدن به مهم ترین آکادمی آموزشی است که نیروهای مورد نیاز استودیو بومرنگ و فضای بازار کاری حوزه سی جی را تامین می کند و در کنار آن حس شعف و شادی عمومی جوانان این مرز و بوم از داشتن شغلی دلخواه را با توجه به علاقه خودشان افزایش دهد. در واقع بزرگترین هدف ما پرورش نیروهای مستعد برای ورود به بازار کار می باشد.

گواه این ادعا هنرجویانی بودند که با عشق تمام امروز همکاران ما در استودیو بومرنگ هستند.

اساتید، تیم مدیریتی، هنرجویان ،همه و همه یک جامعه واحد هستیم و تا هرزمان که توانمان اجازه دهد در کنار هم و گرداگرد این خانواده بزرگ و در آینده بسیار بزرگ خواهیم بود

با شما تا رسیدن به بهترین خودتان همراهتان هستیم..