موشن گرافیک
لوگو انیمیشن
ریگ کاراکتر
سینما 4D
دوره‌های رایگان
لوگو موشن رو حرفه ای یاد بگیر
دوره های ویژه آکادمی
سطح دوره: مقدماتی

دوره لوگو موشن در حال حاضر طی ۲۳ ساعت و در ۱۵ جلسه ۱/۵ ساعته به صورت آفلاین آماده و طراحی شده است ،اما بروز رسانی های آتی این دوره هم با شرایط ویژه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

سطح دوره: پیشرفته

در دوره لوگو این موشن شما شما در ابتدا یاد میگیرید چگونه یک لوگو رو تجزیه و تحلیل کنید. این موضوع مهمترین موضوع در ساخت یک لوگو موشن جذابه و بخشی هست که در هیچ دوره آموزشی به آن پرداخته نشده است.

سطح دوره: پیشرفته

در پایان این دوره شما می تونید روی هر کاراکتری ریگ بندی رو اعمال کنید و هرگونه حرکتی که دوست دارید بهش بدید. هرچقدر شما توانمندی بیشتری در حوزه کاریتون داشته باشید پیشرفت بیشتری خواهید داشت.

سطح دوره: مقدماتی و پیشرفته

دوره آموزش سینما 4D

این مجموعه در دو بخش ، ترفندهای کاربردی سینما فوردی (بخش مقدماتی)و دوره تخصصی و کاربردی محیط اکسپرسو در سینما فوردی (بخش پیشرفته) با تدریس بهزاد رجبی پوردر بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته شده است.

برخی از پروژه های اساتید و هنرجویان
هنر جویان ما چه می گویند؟
سوالات متداول دوره های آکادمی بومرنگ

حداقل ۱۶ گیگ رم،ویندوز ۶۴ بیتی ،پردازنده ۴ هسته ای و کارت گرافیک با رم ۲.

هنرجویان باید با کامپیوتر آشنایی داشته باشند، کمی از مبانی گرافیک را بلد باشند تا به درک بهتری از موشن دیزاین برسند.دونستن ابزارهای طراحی دو بعدی مانند Photoshop و Illustrator میتونه بسیار زیاد در کارتون تاثیر بزاره.

پشتیبانی دوره ها توسط اساتید اکادمی در کانالهای تلگرامی انجام میگیرد و هنرجویان بعد از ارسال تمارین خود در گروههای تلگرامی در همون روز و در اسرع وقت فیدبک خودشون رو از اساتید دریافت خواهند کرد

کسانی که دوست دارن وارد مسیر هیجان انگیز موشن دیزان بشن وبتونن با استفاده از آن،خلاقیتشون رو به رخ مخاطب بکشن.

به پشتیبان ها پیام بدید تا شمارو در گروه های پشتیبانی دوره مورد نظرتون عضو کنند.

کلیه هنرجویان توسط اساتید رصد میشن و در صورت پیگری و انجام تمرین ها به صورت مستمر،میتوانند وارد استودیو بومرنگ شوند و در پروژه های ما سهیم شوند.

شرایط اقساطی فعلا نداریم ولی برای تخفیف ها بهتره پیج آکادمیو دنبال کنید تا از تخفیفامون مطلع بشید.

کلا دو پارامتر خیلی تاثیر داره:

۱.دوره ای که انتخاب کردید و استادی که انتخاب کردید. اینکه مطمئن شید اون استاد خودش نمونه کار قوی داره و صرفا برای درامد زایی اموزش نمیده

۲.پشتکار و تلاش خودتون  از مورد اول هم مهم تره. نباید انتظار داشته باشید یک دوره اموزشی  صرف شما رو به نتیجه مورد نظرتون برسونه. موشن گرافیک مهارت دیر بازدهی هست و نیاز دارید که به صورت مستمر و تحت نظارت یک استاد خوب پیشرفت کنید و رو به جلو حرکت کنید.

آکادمی بومرنگ این کارر وبرای شما انجام میده

نرم افزار های زیر در دوره هامون استفاده شده:
After Effects,Ilustrator,Photoshop,Cinema4D,Tv Paint

با ما بروز باشید
مطالب زیادی در شبکه های اجتماعی ما منتظر شما هستند